Firemní event a akce u vás

Chcete, aby vaši klienti zůstali nadšeni a na vaši firmu dlouho nezapomněli? Pak je tu řešení – virtuální realita! S našimi VR technologiemi vás provedeme jedinečným zážitkem, který zlepší vaše firemní image a zaujme vaše klienty. Představte si, že můžete svým klientům nabídnout promo produktů v neuvěřitelném virtuálním světě nebo si vyzkoušet teambuildingové aktivity v nové dimenzi.

VR event na Virzi

Virze je ideálním místem pro firemní eventy a akce. Naše prostory pro až 25  osob, dobře zásobený bar, 7 VR postů, velkoplošné TV a automaty s retro hrami zaručí nezapomenutelný zážitek.

VR event u vás

Nechce se vám k nám? Není problém! VR arénu postavíme přímo u vás nebo kdekoliv, kde je k dispozici zásuvka 220V a prostor alespoň 3×3 m. Zpestřete svůj firemní event nebo teambuilding VR zábavou na místě, které si sami vyberete.“ event/teambuilding na vámi vybraném místě. 

Pokud hledáte nezapomenutelný firemní event, neváhejte nás kontaktovat! Pomocí telefonu na čísle +420 605 553 568 nebo emailem na adrese tomas@virze.cz.

Rádi vám vytvoříme VR event přímo na míru. Spojte se s námi a připravte svým zákazníkům a spolupracovníkům jedinečný zážitek plný zábavy a nezapomenutelných vzpomínek.