Katalog her

Chcete se stát hrdinou vlastního dobrodružství? Navštivte naši VR hernu a vyberte si z našeho širokého katalogu her! S možnostmi pro každý věk a náladu, můžete cestovat do poklidného oceánu plného života, rozvíjet svou kreativitu a pohybové schopnosti nebo se postavit proti krvelačným zombie. Vyberte si z našeho katalogu her a zažijte nezapomenutelnou virtuální realitu!

Beat Saber

Arizona Sunshine

Space Pitrate Trainer

TheBlu

Propagation VR

Serious Sam VR - The Last Hope

Walkabout mini golf

Elven Assassin

Deserving Life

Epic Roller Coaster

Eye of the Temple

Tower Tag VR

Job Simulator

The Lab

Star Wars: Droid Repair Bay

Richie's Plank Experience

Gorn

Spider-Man: Far From Home

SUPERHOT VR

AGAINST VR

Ragnarock VR

Nové tituly neustále přidáváme a katalog her není zdaleka kompletní

Doporučené hry

Beat Saber

Beat Saber – Hra, která sklidila mezi VR hráči velký úspěch.

V zásadě velmi jednoduchá hra, kdy dvěma světelnými meči rozsekáváte na vás se valící se čtverce v požadovaném směru. A to v rytmu muziky, kterou si vyberete.

Ve výsledku je to velmi návyková pohybovka u které se sakra zapotíte a prověříte svůj postřeh a celkovou koordinaci.

Jako alternativa k aerobiku perfektní😊

V partě, při soutěžení na body, skvělá zábava! 

Navíc Beat Saber stvořilo české studio Beat Games. 

Serious Sam VR:
The Last Hope

Dneska si stručně představíme něco pro krvelačné zabijáky emzáků.

Serios Sam VR: The last Hope je čistokrevná řežba, stvořená pro virtuální realitu. Vlny odporných monster se na vás valí ze všech stran a vy do nich pálíte vším co máte. Adrenalin z vás stříká a když už nepřátele téměř cítíte na těle, zaplaví vás úzkost…

Perfektní je tahle střílečka ve dvou hráčích, kdy si každý hlídá svůj perimetr a navzájem si vypomáháte v těch nejhorších vlnách nepřátel.

Tuhle pařbu rozhodně musíte vyzkoušet!

Arizona Sunshine

Arizona Sunshine patří dlouhodobě k TOP titulům, které je možné si ve VR zahrát.

Skvělá atmosféra, krásné prostředí a tuny zombíků! Uhrančivý je kontrast, mezi krásným slunečným počasím a krajinou Arizony a tísnivých pocitů z obklíčení hordy zombie.

Lze hrát v jednom i více hráčích, a to buď jako příběh, kdy procházíte postapokalyptickým světem zabíjíte hordy zombie, kteří jsou fakt odporní, a postupně objevujete nové a nové lokace.

A nebo staticky bráníte určitou lokaci před stále většími vlnami útočících hnusáku.

Druhá varianta je obzvlášť záživná ve dvou hráčích a pro hraní v herně jako je Virze ideální.

Zombie vylézají z děr, padají z poza plotů, šourají se k vám pomalu, ale o to děsivěji s nataženýma rukama, jiní se na vás rozběhnou a vás hluboce tíží nedostatek nábojů…

Arizona Sunshine je peckový titul zejména pro ostřílené hráče, ale i nováčkovi se rychle zažere pod kůži… Nebo ho sežerou zombie…    

Job Simulator

Job Simulator nadchne hlavně mladší, ale svým vtipem a mnohdy absurdností chytne i dospěláky.

Rámec příběhu je takový, že jste se ocitl v báječné budoucnosti, kde neexistuje žádná práce a tak si v simulátoru můžete vyzkoušet, jaké to pro vaše předky bylo pracovat. Je třeba říct, že „tvůrci“ simulátoru mají spíše mlhavé představy jaké to tenkrát bylo, a tak je náplň „práce“ plná vtipu.

Na výběr máte ze čtyř povolání: automechanik, kuchař, prodavač v samoobsluze a práce v kanceláři.

A tak když se pomocí virtuální reality přenesete na své nové pracoviště, začnete od svého šéfa dostávat úkoly. Od výměny autobaterie (můžete být ekologičtí a namontovat baterii z brambory), přes upečení pizzy až třeba po zvednutí zisku společnosti falšováním grafu tržeb…  Celé prostředí je plně interaktivní, vše se dá zvednout, použít, hodit po šéfovi, sníst a podobně.

Nemusíte se ale řídit zadanými úkoly, můžete plně experimentovat. Třeba strčit autu banán do výfuku a čekat co se stane. 🙂

"Objevitelské" programy

Cestovatelské, poznávací nebo objevitelské programy se stávají stále populárnější a propracovanější.

Králem je většině dobře známý Google Earth, ovšem ve VR verzi dostává zcela novou dimenzi, nasadíte si brýle, přesunete se na jakékoliv místo na planetě a opravdu máte pocit, že se procházíte ulicemi Tokya, New Yorku, Paříže. Vše si na víc můžete prohlédnout i z ptačí perspektivy, z různých úhlů, odstupů, v různou denní dobu. A tak můžete například zažít západy i východy slunce, kdekoliv na planetě… Opravdu Vám to vezme dech.

Existuje mnoho unikátních programů, které vám umožní virtuální a interaktivní prohlídku světově proslulých míst, jako třeba Versailles, Sixtinskou kapli nebo hrobku Nefertari. Můžete navštívit muzea a v nich si prohlédnout ty nejznámější světová díla, a nebo se jen tak procházet japonskou zahradou. Existují dechberoucí podmořské prohlídky,  procházky po tropické pláži nebo můžete třeba zkusit zdolat skálu…

Virtuální realita je v tomhle země neomezených možností, tak přijďte procestovat svět alespoň virtuálně a třeba tak načerpat inspiraci k cestám opravdovým… 

Propagation VR

Pro ty, kteří se rádi bojí, je tohle přesně ta hra, kterou si u nás užijete na plný pecky, v noci z ní budete mít noční můry a budete mít nutkání přijít k nám znovu!

Propagation VR je nová hvězda na VR nebi. U hráčů si získává čím dál vetší oblibu a podle všeho ji čeká skvělá budoucnost.

Stojíte uprostřed zdemolované, ztemnělé stanice metra, v ruce pistoli se svítilnou a na zádech brokovnici. Kužel vaší svítilny těká po okolí a zoufale hledá odkud se k vám derou zvuky nevěstící nic dobrého. Atmosféra je hutně mrazivá, cítíte husí kůži po celém těle a máte chuť strnout si VR brýle a prchnout.  A pak se začnou blížit, ze začátku vcelku pomalu a po jednom, situace se ale velmi rychle pro vás zhorší…

Ve hře nikam nechodíte, zombie, hnusáci, pavouci a jiná monstra si pěkně přijdou až k vám. Útočí na vás ale ze všech stran a to včetně stropu. Brzy se točíte jak na kolotoči a při dobíjení zbraně, které je ve hře vyřešeno realisticky a zároveň uživatelsky snadně, začnete panikařit, zásobníky vám budou padat z ruky a vy budete křičet a mlátit do monster alespoň holýma rukama…

Hra má zatím jen singl mód, ale už se chystá multiplayer. Při kooperativní hře bude Propagation VR ještě větší pecka, než je teď!

Ti, kteří se rádi staví strachu tváří v tvář, by tuhle hru neměli minout!

Ragnarock

Novinkou roku 2021 ve VR je rytmická hra Ragnarock, která velice rychle stoupá vzhůru v žebříčcích oblíbenosti.

O co v ní tedy jde? Vžijete se do role bubnujícího válečníka, určujícího tempo veslování na vikingské lodi. Před sebou máte čtyři bubny, v každé ruce jednu palici a v rytmu rockové muziky se na vás valí „runové kameny“, které vám řeknou kdy správně udeřit do kterého bubnu. Na správnost vašich úderů reaguje tlupa vikingských veslařů, kteří popohánějí loď vpřed.

Interně tomu říkám Beat Seaber pro chlapy 🙂

V principu velmi jednoduché a však neskutečně zábavné a také nemálo fyzicky náročné. Věřte mi, že se pořádně zapotíte a druhý den vás možná budou ještě bolet ruce.

Navíc, násobená zábava začne ve chvíli, kdy si hru zahrajete ve dvou. Každý na své lodi zběsile bušíte do bubnů abyste byl v cíli dřív než soupeř…

Výběr muziky je od keltského rocku až po vikingský metal. Celá hra má velice líbivou grafiku a množství prostředí ve kterých se závody odehrávají.

Máte-li rádi rytmické hry Ragnarock si vás podmaní!

Elven Assassin

Králem online VR hraní je pro mě Elven Assasin (EA).

Máte rádi fantasy? Líbil se vám Legolas z Pána prstenů? Tady si tak trochu vyzkoušíte jaké to je být elfí lučištník:-).

A navíc s kamarádem, nebo rovnou s celou partou. Většinu map v EA mohou hrát až čtyři hráči. Je k dispozici i jedna velká, na které v módu PvP (tedy všichni proti všem) může hrát rovnou osm hráčů. (v našich podmínkách tedy pět).

V módu kooperace likvidujete, se svými přáteli, ze svých pozic vlny Orckých nájezdníků, které jsou čím dál větší. Nechybějí obři a slušným oříškem se stanou draci! Úspěšná obrana vaší brány vyžaduje skutečnou spolupráci mezi hráči a nemalou zručnost. Střelba z luku je opravdu realistická!

Druhý mód, tedy už zmíněné PvP, dává možnost vyniknout nad ostatními:-). Ocitáte se společně na mapě plné rozbořených hradeb a zátaras ze dřeva a to vše vám poskytuje krytí před ostrými hroty šípů vašich nepřátel (kamarádů):-)

Oba módy si užijete naplno!

Elven assassin u nás nesmíte minout, za mě jedna z nejzábavnějších online her, kterou si můžete ve VR zahrát!

8

zážitků a zábavy

8

zážitků a zábavy