O herně

VIRZE pro Vás má celkem sedm kompletních VR setů značky HTC VIVE  z nichž dva jsou vyhrazeny pro automobilové VR závody! Na zbylých pěti setech si lze plně užít to nejlepší z virtuální reality. To z nás, mimo jiné, dělá jednu z největších VR arén svého druhu v ČR. Jsme tak schopni plně uspokojit i větší skupiny například při narozeninové oslavě, teambuildingu či jakékoli jiné příležitosti, kdy se chcete prostě skvěle bavit s přáteli.  Naše nejmodernější VR sety Vám zprostředkují pohodlný a okouzlující zážitek z virtuální reality ve vysokém rozlišení.

Navštívit Virzi je ideální ve skupině 2 – 5 přátel nebo s rodinou. Spousty her lze hrát v tandemu, u jiných je možnost se střídat a vzájemně soutěžit. Díky velkoplošným TV mohou navíc ostatní fandit a užívat si tak virtuální zážitek společně.

Náš bar je bohatě zásoben nealko, ale i alko nápoji a jiného občerstvení a tak si kromě VR hraní užijete i příjemného posezení třeba u kávy s domácí limonádou. U nás zkrátka najdete skvělou kombinaci zážitků z virtuálního světa a zábavy s rodinou či přáteli.

Po domluvě je možné připravit catering.

Virze se tak hodí i pro uskutečnění oslav, teambuildingu a podobných akcí.

Nabízíme také možnost Mobilní VR, kdy přijedeme k vám nebo kamkoli je třeba a uspořádáme pro Vás VR event.

Sledujte nás na sociálních sítích

Otevírací doba

Ceník