VR únikové hry

Prožijte neuvěřitelný zážitek ve VR únikové hře! Jako jedni z prvních v České republice nabízíme celkem 12 exkluzivních VR únikových her plných strachu, mystéria, radosti a napětí. Všechny naše VR únikové hry jsou v češtině a nabízejí neopakovatelný zážitek. Nečekejte a objevte novou dimenzi únikových her ve virtuální realitě.

Seznam únikových her

Alice

Ponořte se do víru událostí a vžijte se do Alenčiny kůže! Vydejte se do světa skutečné magie! Vaším úkolem je odhalit tajemství Srdcové královny, která očarovala čas v říši divů. Vypijte zmenšovací lektvar a následujte Bílého králíka skrz složité bludiště světa za zrcadlem, kde je vše vzhůru nohama. Pomozte Kloboučníkovi, který uvízl v čase, vyřešit nepořádek na šíleném čajovém večírku. Kočka Šklíba vás provede očarovanou houštinou Temného lesa. S pomocí nápověd od moudrého Houseňáka zachraňte víly, které znají tajemství zlé královny. Najděte způsob, jak se proplížit kolem karet do hradu plného záludných pastí, abyste porazili Srdcovou královnu, v hlavní věži s hodinami zrušili kouzlo a zachránili tak říši divů.

The Prison

Váš policejní tým již léta potírá zločinecké gangy a nebere žádné vězně. Při poslední velké operaci jste si došlápli na několik zkorumpovaných strážníků. Ale od slávy není ke zkáze daleko. Byli jste falešně obviněni a uvrhnuti do vězení. Vaši parťáci jsou však stále na svobodě. Plán vašeho útěku je hotový a zbývá už jen sebrat odvahu a důvtip a doufat, že štěstěna je na vaší straně, abyste se dostali zpět na svobodu a očistili své jméno. A mohli pokračovat v boji za spravedlnost.

House of Fear 2

Dům s dusivou atmosférou… Rychle blikající světla a děsivé zvuky vycházející ze zdí, přestože uvnitř nikdo není. Děsivý šepot. Náhlé zlostné výkřiky. Stíny pohybující se ve tmě. Naprostá temnota plná neznáma. Čím hlouběji se do příběhu Domu noříš, tím více ti Dům proniká do duše. Mrtví potřebují živé. Potřebují tebe. Záhadná a brutální vražda v malém městě šokovala místní obyvatele. Proslýchá se, že jedné noci okultisté vyvraždili celou rodinu a jejich duše prokleli a navždy uvěznili ve zdech. Dokážeš tuto spletitou záhadu vyřešit? Jsi skutečně připraven prozkoumat každý kout tohoto temného a ponurého místa a osvobodit nebohé duše nešťastné rodiny? Pečlivě se rozmysli. Pokud se ti to nepodaří, Dům navždy pohltí i tvou duši.

Chernobyl

Kdybychom jen mohli změnit minulost nebo být svědky událostí, které změnily svět… Je možné změnit osud? Cestujte zpět v čase, abyste zjistili, zda můžete změnit situaci, ze které zdánlivě nebylo východisko. Co se stalo v noci, kdy došlo k nehodě? Co se stalo poté? Najděte odpovědi na otázky, které dosud nebyly zodpovězeny. Město duchů Černobyl vám může vyprávět svůj příběh… Příběh, který stál životy. Katastrofa, která nás dnes stále ovlivňuje…

Jungle Quest

Při procházce v parku jste narazili na portál vedoucí do tajemného světa. Před vámi se rozevřela dechberoucí krajina plná zvířat. Jak se ale dostat zpět? Abyste našli cestu domů, musíte vyřešit řadu hádanek a prozkoumat tajemný svět létajících ostrovů.

Survival

Plánovali jste s přáteli nezapomenutelnou dovolenou. Nečekali jste však, že se z toho stane zápas o přežití. Letoun zasáhl blesk a ten spadl u malého neobývaného ostrova v Tichém oceánu. Vysílačka v kokpitu nefunguje správně a neumožňuje naladit frekvenci, kterou potřebujete k záchraně. Kdo ví, jak dlouho budete muset počkat, než vás záchranný tým najde… Mezitím jste v šoku, vystrašení a trpíte hladem. Ve vašem okolí nejsou žádné zásoby a všude kolem není nic jiného než divoká příroda. Počasí se zhoršuje a musíte se ukrýt. K přežití použijte své kritické myšlení. Prozkoumejte, co se na ostrově nachází a jak vám to může pomoci zůstat naživu.

Signal Lost

Planetu Zemi obíhá tajná výzkumná stanice zvanná Asgard, se kterou jste náhle ztratili spojení. Před několika hodinami totiž stanici zasáhl silný elektromagnetický impulz a vychýlil ji ze stabilní oběžné dráhy. Stanice ztrácí výšku a za hodinu vstoupí do zemské atmosféry! Dopad tak obrovského tělesa na povrch Země bude mít pro lidstvo nedozírné následky. Cílem vašeho krizového týmu je uvést systém opět do chodu a zkorigovat oběžnou dráhu stanice. Co se skrývá na její zdánlivě pusté palubě a kam se poděla posádka? Jestli odhalíte odpovědi na tyto otázky, nebo zemřete následkem největší katastrofy v historii lidstava, je jen na vás.

House of Fear

Je noc. Nacházíte se v opuštěné a zchátralé lesní chatě. V rozích vidíte pavučiny, na podlaze vrstvu prachu, nábytek na rozpadnutí a… nikde ani živáčka. Na první pohled do tohoto obydlí již dlouho nikdo nezavítal, ale je tomu opravdu tak? Snažíte se celé situaci přijít na kloub, ale jasné je vám pouze jedno, dostat se ven nebude tak snadné, jak se může zdát. Když se porozhlédnete, vidíte, že všechny dveře a okna jsou zamčené, není tu elektřina a skomírající plamínek jediné svíčky jen sotva prostupuje temnotou v místnosti. K vašemu zděšení si uvědomujete, že jste lapeni v pasti. Mdlým světlem svíčky se mihne něčí postava… nebo snad jen světlo klame vaše smysly? Jste připraveni čelit svému strachu a nechat se pohltit tajemstvími toho temného místa?

Christmas

Vánoce jsou v ohrožení! Santa uvízl ve sněžné vánici, ztratil všechny dárky a teď nemůže najít cestu domů. Záchrana Vánoc zůstává už jen na vás. Abyste Santovi pomohli dostat se domů, rozsviťte vánoční světélka na tom největším stromu v celém lese. Nejdřív se však budete muset podívat k Santovi domů na severní pól a dát tam vše opět do pořádku. Přijďte na kloub tomu, proč kouzelní skřítkové nechtějí pracovat a děti nedostávají své dárky. Vezměte si na pomoc Santova nejlepšího soba a spěchejte vzkřísit první vánoční stromu!

Sanctum

Na světě existují temná místa, od kterých je dobré držet se dál, na kterých se všechny naše obavy stávají skutečností. Vaše stará přítelkyně a bývalá společnice z nebezpečných výprav vám zaslala dopis s prosbou o pomoc. Popisuje v něm své pátrání po ztracených osobách v okolních lesích. Vy se nyní chystáte zahájit vlastní vyšetřování. Mějte se na pozoru, protože, jak se ukáže, v sázce budou nejen vaše životy, ale i vaše duše. Budete totiž čelit pradávné síle, která dříme pod dávno opuštěným klášterem – svatyni, která skrývá hruzostrašná tajemství.

Cyberpunk

Píše se záčátek 22. století. Novodobá společnost se zhroutila pod náporem rychlého technologického pokroku. Lidé pomocí technologií značně upravují svá těla. Mezi korporacemi zuří válka o současně nejcennější komoditu na trhu, data. Váš tým sestává z kyborgů vybavených zvláštními schopnostmi a rozhodl se ukrást cenná data z archivů vlivné společnosti. Je potřeba, abyste nepozorovaně pronikli do jejího sídla a v archivech stáhli část paměti. Úkol to nebude nijak snadný.

Mission Sigma

Tajným službám se podařilo lokalizovat a zneškodnit známého teroristu, který se posledních deset let skrýval v chudinské čtvrti města. Tím veškeré dobré zprávy končí. Ukázalo se, že ten maniak nainstaloval na střechu jednoho opuštěného věžáku jadernou hlavici s časovým spínačem. Z celé budovy se stala věž plná spletitých nástrah a překážek. Na doporučení vás tajná služba vybrala jakožto odborníka na tento druh rébusů a pomohla vám proniknout do prostorů v okolí budovy. Zbytek už je na vás. Dokážete překonat všechny nástrahy a předejít jaderné explozi?